Науково-технічна виставка студентів факультету початкової та мистецької освіти

На факультеті початкової та мистецької освіти підсумували результати освітнього процесу першого семестру 2021 – 2022 навчального року.

Доцентки кафедри педагогіки і методики початкової освіти Леся Колток та Руслана Даниляк організували науково-технічну виставку студентів за результатами вивчення навчальних дисциплін «Методика навчання природничої освітньої галузі у початковій школі», «Діяльнісний підхід у початковій школі», «Методика навчання технологічної освітньої галузі у початковій школі». Лепбуки, Play-портфоліо, дидактичний матеріал для формування критичного мислення молодших школярів – результати навчально-дослідної роботи студентів факультету.

Яскраві лепбуки – універсальні та незамінні засоби навчання для роботи в різних режимах, які можливо адаптувати до будь-якого предмету і теми; Play-портфоліо містить ключові повідомлення, цікаву інформацію, творчі завдання. Це своєрідний конспект, який допоможе студентам, за необхідності, згадати те, про що дізналися у процесі вивчення дисципліни, а також стане у нагоді під час проходження педагогічної практики; наочність для організації та проведення вправ на формування критичного мислення молодших школярів, яку студенти активно використовують під час моделювання фрагментів уроків й інтерактивних занять.

На факультеті початкової та мистецької освіти значна увага приділяється організації науково-дослідної роботи студентів, що сприяє формуванню у них основ наукового світогляду і засад професійної майстерності.