Науково-просвітницький захід «Птахи весняного саду»

7 червня 2023 року на факультеті здоров’я людини та природничих наук в межах вивчення курсу «Зоологія» відбувся науково-просвітницький захід «Птахи весняного саду», який підготували студенти І курсу груп БХ-11Б та Б-12Б.
Щорічно орнітологічна спільнота України обирає птаха року, щоб привернути особливу увагу до цього виду: з’ясовують його чисельність, ареал поширення та проблеми. Символом 2023 року в Україні серед птахів став мартин звичайний.
Із вітальним словом до учасників заходу звернулася старша викладачка кафедри біології та хімії Сузанна Волошин. Студенти підготували цікаву та змістовну інформацію. У своїх презентаціях вони висвітлили будову, раціон харчування та поширення мартина звичайного й інших птахів України.
За дійством активно спостерігали студенти ІІ – ІІІ курсів і викладачі факультету. Наприкінці заходу доцентка кафедри Світлана Волошанська та завідувачка кафедри Світлана Монастирська подякували за гарно проведене свято і побажали успіхів у навчанні студентам-першокурсникам.

Вам буде цікаво