Науково-практичний семінар на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти

22 квітня 2021 року на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся науково-практичний семінар «Книга як основа розвитку духовної та інтелектуальної культури сучасного студента», в якому взяли участь студенти ІІ курсу інституту іноземних мов та викладачі кафедри.

Модераторкою семінару виступила доцентка Марія Ярушак. Із вітальним словом виступила завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професорка Марія Чепіль. На семінарі був представлений «Відеоролик про книгу» (музика – Ольга Шира, монтаж – Ірина Липак, учасники відео – студенти ІІ курсу інституту іноземних мов). Марія Куцик (гр. НА-25Б) презентувала доповідь «Цікаві факти про книгу». Дарина Чалбаєва (гр. ФА-24Б) підготувала пізнавальну вікторину «Відгадай книгу за її екранізацією». Студентки групи АН-21Б Ірина Луців, Анастасія Шабаранська, Валентина Полєвік підготували доповіді «Важливість книги у сучасному суспільстві» та «Структурні елементи книги». Інтерв’ю «Улюблена книга» продемонстрували Марія Куцик (гр. НА-25Б), Ірина Липак, Вероніка Зубаль, Юлія Пилат, Соломія Сенечин (гр. АН-21Б). Юлія Пилат (гр. АН-21Б) підготувала доповідь «Цінні книги наших студентів». Гру «Поетичні рядки у творчості сучасних виконавців» провела Іванна Касій (гр. НА-25Б). Соломія Сенечин (гр. АН-21Б) презентувала доповідь «Процес створення книг». Марія Куцик (гр. НА-25Б) та Анна Гентош (гр. АП-23Б) перевірили уважність слухачів за допомогою інтерактивної гри «Перевіримо твою уважність». Завершили семінар авторським віршем Ірини Луців (гр. АН-21Б) «Гортаю сторінки пожовклих книг….», який продекламувала Анастасія Шабаранська (гр. АН-21Б).

Із завершальним словом виступили: професорка Марія Чепіль, доцентки Алла Ревть, Оксана Гевко, Віолета Городиська, Леся Перхун, Анна Федорович.