Науково-практичний семінар на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти

2 березня 2023 року  доцентки кафедри педагогіки та методики початкової освіти Леся Колток та Оксана Жигайло провели науково-практичний семінар «Благополуччя дітей: дієві інструменти та практики підтримки» для студентів та викладачів факультету початкової освіти та мистецтва.

Модераторки заходу акцентували увагу на актуальності окресленої проблеми, адже сьогодні перед педагогом стоїть низка викликів: забезпечити ефективний освітній процес у надскладних умовах воєнного часу; сприяти «благополуччю», надавати соціально-емоційну підтримку дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Організаторки заходу презентувати практики та дієві інструменти, за допомогою яких дорослі, зокрема педагоги, можуть підтримати «благополуччя дітей» та надавати соціально-емоційну підтримку дітям, які переживають жахіття війни. Учасникам семінару запропоновано детальний план сесії-обговорення «Як говорити з дітьми про війну» та  рекомендації щодо використання тверджень для узагальнення чи відновлення відчуття безпеки, які можуть допомогти педагогам спілкуватися з дітьми, що переживають складні життєві ситуації чи відчувають негативні емоції, стрес.

Декан факультету початкової освіти та мистецтва доцент Іван Кутняк і заступник декана з навчальної роботи та міжнародної співпраці доцентка  Олена Кравченко-Дзондза висловили слова вдячності модераторам за цікавий та змістовний захід.

Завідувачка кафедри професорка Ірина Садова підсумувала роботу науково-практичного семінару, відзначивши важливість та актуальність проблеми.

Вам буде цікаво