Науково-практичний семінар кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

19 травня 2022 року прозвучав останній акорд Фестивалю науки – науково-практичний семінар «Моя вишиванка», присвячений Всесвітньому Дню вишиванки.

Серед численних учасників семінару – викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи, біолого-природничого факультету: професорка Марія Чепіль, доцентки Анна Федорович, Надія Дудник, Тетяна Надімʼянова. Модератор заходу – доцент Юрій Калічак.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася завідувачка кафедри Марія Чепіль. Цікаві доповіді презентували студенти групи ДО-33Б: Вероніка Дзіндзюра, Марія Янів «Історія виникнення вишиванки»; Тетяна Половчак, Василина Гуяр «Символіка та орнаменти української вишиванки»; Ольга Коваль, Катерина Хоміць «Цікаві факти про вишиванку»; Наталія Дрогомирецька, Івахів Божена «Самобутність вишиванки». Студентка Аліна Шишка спеціально до святкування приурочила свій авторський вірш «Генетичний код українців».

Завершила програму семінару презентація розмаїття орнаментів української вишивки «Вишивка – ознака української ідентичності».