Науково-педагогічні працівниці факультету початкової та мистецької освіти – учасниці вебінарів

7 – 9 вересня 2021 року викладачки факультету початкової та мистецької освіти Валентина Дротенко, Лілія Стахів, Олександра Шаран, Олена Кравченко-Дзондза, Ірина Садова, Світлана Луців, Наталія Калита та Оксана Жигайло взяли участь у вебінарах, присвячених питанням роботи з базою даних Web of Science Core Collection та інструментам, які дає можливість вченим використовувати ця база даних.

На вебінарах учасниці дізналися про результативність та звітність за даними Web of Science, швидке і коректне оформлення публікації з EndNote, нові дані, метрики та інтерфейс у Journal Citation Reports, а також про можливості Web of Science Core Collection.

У підсумку учасниці отримали сертифікати про участь у згаданих вебінарах.