Науково-методичний «Українська освіта у контексті європейських інтеграційних процесів: здобутки науковців кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти»

18 травня 2023 року на факультеті історії, педагогіки та психології у рамках днів науки відбувся науково-методичний  семінар «Українська освіта у контексті європейських інтеграційних   процесів: здобутки науковців  кафедри загальної  педагогіки та дошкільної освіти». Модераторка заходу – професорка Марія Чепіль. До роботи семінару долучилися викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти к.пед.н., доцент Юрій Калічак, к.пед.н., доцентка Ірина Паласевич, а також студенти спеціальності «дошкільна освіта», «біологія, хімія», «географія, біологія».

З науковими доповідями та презентаціями виступили д.пед.н., професорка Марія Чепіль «Втілюємо творчі ідеї заради майбутнього», д.пед.н., професорка Тетяна Пантюк «Дитина-дошкільник: умови та чинники розвитку», д.пед.н., професорка Ореста Карпенко «Підготовка вихователів в Україні та Австірї», к.пед.н., доцентка Надія Дудник «Використання педагогічних технологій у дошкільній освіті», к.пед.н., старша викладачка Оксана Яців «Підготовка майбутніх педагогів у закладах вищої освіти», к.пед.н., старша викладачка Олександра Свйонтик «Педагогіка Василя Сухомлинського – нова освітня програма та її зміст». Учасники семінару мали можливість познайомитися з науковим доробком викладачів кафедри загальної  педагогіки та дошкільної освіти».

Підсумовуючи результати семінару професорка Марія Чепіль подякувала усім учасникам семінару, висловила сподівання, що наступний семінар буде презентувати досягнення науково-педагогічних працівників у царині загальної педагогіки, стане дискусійним майданчиком, де здобувачі також будуть мати можливість поділитися результатами своїх наукових пошуків, враженнями від практичної підготовки.

Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до організації та проведення семінару. Бажаємо усім творчого натхнення та нових вагомих наукових здобутків!

Вам буде цікаво