Науково-методичний семінар у Бориславі

8 березня 2023 року на базі Бориславського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Жайворонок» кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти спільно з кафедрою психології провела науково-методичний семінар «АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ СТВОРЕННЯ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ». Модератор – доцент Юрій Калічак.

У семінарі взяли участь вихователі ЗДО м. Борислава, викладачі факультету історії, педагогіки та психології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Із вітальним словом до учасників звернулася керівник ЗДО № 3 Сніжана Шемеляк.

Доповіді виголосили: доцент Юрій Калічак (Соціально-педагогічні передумови формування

здоровʼязбережувальної компетентності дітей дошкільного віку), доцент Андрій Зимянський (Психологічні засади здоровʼязбережувального середовища сучасного закладу дошкільної освіти), доцент Олександр Посацький (Креативний підхід педагогічного колективу ЗДО до питання здоровʼязбереження), вихователь вищої категорії ЗДО № 3 Орися Сенишин (Особливості здоровʼязбережувального середовища ЗДО), вихователь І категорії ЗДО № 3 Оксана Поясник (Інноваційні здоров’язбережувальні технології у закладах дошкільної освіти), вихователь-методист ЗДО № 3 Ірина Плотнікова (Багатоаспектність проблеми здоровʼязбережувальної діяльності вихователя), вихователь-методист ЗДО № 11 «Калинонька» Олена Мазурик (Сучасний контекст формування здоровʼязбережувальної компетентності дітей дошкільного віку).

Насамкінець заходу його організатори підвели підсумки науково-методичного семінару та подякували всім присутнім за надзвичайно активну участь, щирість висловлених думок і неабиякий інтерес щодо майбутньої співпраці.