Меню

«

»

Науково-методичний семінар на тему: «Початкова школа в умовах впровадження Концепції НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: проблеми, пошуки, перспективи»

5 грудня 2017 року в Центрі післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДДПУ ім. І. Франка відбувся науково-методичний семінар на тему: «Початкова школа в умовах впровадження Концепції Нової української школи: проблеми, пошуки, перспективи».

Учасниками семінару стали вчителі початкових класів, які проходять курси підвищення кваліфікації, а також слухачі Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, які здобувають другу вищу освіту за спеціальністю «Початкова освіта».

З вітальним словом до учасників науково-методичного семінару звернулася ректор професор Надія Скотна, яка охарактеризувала особливості розвитку дітей, які у 2018 році прийдуть до 1 класу, окреслила тенденції розвитку сучасної освіти та особливу роль учителя початкових класів в процесі впровадження Концепції Нової української школи.

Директор Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Світлана Гірняк проаналізувала основні ідеї Нової української школи, а також представила учасників науково-методичного семінару.

З ґрунтовними, цікавими та пізнавальними доповідями виступили викладачі факультету початкової та мистецької освіти ДДПУ ім. І. Франка, зокрема: завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти, доцент Лілія Стахів, яка проаналізувала програму для початкової школи крізь призму впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти; доценти Оксана Жигайло з доповіддю «Мотивація навчальної діяльності учнів початкової школи на уроках математики»; Світлана Луців, яка схарактеризувала педагогічні умови формування критичного мислення учнів початкової школи на уроках української мови; Ірина Садова, яка провела рефлексивний тренінг з учасниками семінару.

Жваве обговорення викликала доповідь кандидата педагогічних наук, методиста відділу аспірантури, докторантури та наукової роботи ДДПУ ім. І. Франка Лесі Перхун на тему «Організація інклюзивного навчання дітей молодшого шкільного віку».

Особливий гість науково-методичного семінару – вчитель-методист початкових класів Дрогобицької середньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням німецької мови І-ІІІ ступенів № 2, тренер проекту Нова Українська школа – Ольга Чайківська, яка розповіла про особливості впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти та пріоритети Нової української школи.