Науково-методичний семінар на соціально-гуманітарному факультеті

6 грудня 2017 року на соціально-гуманітарному факультеті відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар, метою якого було представлення проекту «Польсько-українська науково-методична співпраця у напрямі сприяння розвитку системи профілактики та підготовки фахівців у галузі протидії ризикованій поведінці дітей та молоді в Україні», який реалізуватимуть упродовж двох років викладачі нашого університету спільно з партнерами Університету Казимира Великого у Бидгощі.

За результатами поїздки до польських колег (20 – 25 листопада 2017 року) викладач Лілія Вовк, професор Світлана Щудло та доцент Валентина Стець підготували відеопрезентацію та познайомили присутніх із концепцією проекту, основними заходами, які планується реалізувати, новими можливостями, які відкриває цей проект.

Учасники проекту (професор Світлана Щудло, доценти Валентина Стець, Олександра Смеречак, Роман Хавула, Ірина Мірчук, старший викладач Ігор Зубрицький і викладач Лілія Вовк) під час семінару обговорили з колегами переваги проекту та можливі труднощі його імплементації, представили польський досвід у сфері соціальної профілактики та соціотерапії, з яким безпосередньо ознайомилися у спеціалізованих центрах Бидгоща та Торуня. Також на семінарі було представлено наукові та навчально-методичні розробки, якими поділилися польські партнери.

Проведення наступного семінару заплановано на лютий 2018 року, який пройде спільно з практиками – соціальними педагогами та практичними психологами шкіл міста та району.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors