Науково-методичний семінар на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи

13 грудня 2019 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся науково-методичний семінар «Інтерактивна дошка як засіб інтелектуального розвитку дошкільників» (організатори – доцент Оксана Гевко та магістр, вчитель інформатики ліцею № 1 ім. І. Франка Олеся Возняк).

На семінарі були присутні викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і студенти І ‒ ІІ курсів спеціальності «Дошкільна освіта».

Із вітальним словом виступила завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професор Марія Чепіль.

З доповідями виступили доцент Оксана Гевко («Використання мультимедійного комплексу у навчально-виховному процесі») та магістр факультету психології, педагогіки та соціальної роботи, вчитель інформатики ліцею № 1 ім. І. Франка Олеся Возняк («Мультимедійні технології як шлях удосконалення STEM – освіти»).

Із заключним словом виступив декан факультету психології, педагогіки та соціальної роботи доцент Ігор Гриник.

Оксана ГЕВКО,

доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти