Науково-методичний семінар на базі Ролівської гімназії

28 жовтня 2022 року на базі Ролівської гімназії викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і кафедри психології провели науково-методичний семінар на тему «Сучасні форми роботи з батьками школярів в умовах воєнного стану та дистанційного навчання». Модератор – доцент Юрій Калічак.

У семінарі взяли участь учителі Ролівської гімназії, викладачі факультету історії, педагогіки та психології Дрогобицького університету.

Із вітальним словом до учасників звернувся керівник відділу освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради Ярослав Куцик.

Доповіді виголосили: доцент Юрій Калічак (“Психолого-педагогічні особливості дистанційного навчання дітей молодшого та середнього шкільного віку”), доцент Олександр Посацький (“Подолання тривожності школярів під час воєнного стану”), директорка Ролівської гімназії Леся Кіндратів (“Проблеми адаптації учнів і батьків до навчання в умовах воєнного стану”).

Насамкінець організатори узагальнили результати науково-методичного семінару та подякували всім присутнім за участь в обговоренні проблеми.

Вам буде цікаво