Науково-методичний семінар на базі Коломийського ліцею № 1 імені В. Стефаника

18 листопада 2022 року на базі Коломийського ліцею № 1 імені В. Стефаника викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і кафедри психології провели науково-методичний семінар на тему «Навчання в умовах воєнного стану: виклики та реалії». Модератор – доцент Юрій Калічак.

У семінарі взяли участь учителі ліцею, викладачі факультету історії, педагогіки та психології Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка.

Із вітальним словом до учасників звернувся директор ліцею Мирослав Граб.

Доповіді виголосили: доцент Юрій Калічак («Психолого-педагогічні особливості дистанційного навчання школярів»), доцент Олександр Посацький («Вплив навчання в умовах воєнного стану на психічний стан учнів»), директор Коломийського ліцею № 1 імені В. Стефаника («Взаємодія з батьками школярів в умовах воєнного стану та дистанційного навчання»).

Насамкінець організатори підвели підсумки науково-методичного семінару та подякували всім присутнім педагогам за активну участь в обговоренні означених проблем.