Науково-методичний семінар кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і кафедри практичної психології

18 травня 2022 року на базі Грушівської гімназії кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти спільно з кафедрою практичної психології провели науково-методичний семінар «Формування ціннісних орієнтацій молодших школярів Нової української школи». Модератор – доцент Юрій Калічак.

У семінарі взяли участь учителі Грушівської гімназії, викладачі факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького університету.

Із вітальним словом до учасників звернувся начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради Ярослав Куцик.

З доповідями виступили: доцент Олександр Посацький («Психологічний простір дитини вдома й у школі як запорука розвитку самореалізованої особистості»), доцент Юрій Калічак («Застосування інформаційних технологій при підготовці майбутніх учителів початкових класів»), директорка Грушівської гімназії Руслана Грицюта («Використання інноваційних технологій вчителем початкових класів Нової української школи»), заступниця директора з навчально-виховної роботи Грушівської гімназії Ірина Летнянчин («Комплексний підхід до проблеми гармонійного розвитку організму молодшого школяра в умовах НУШ»), вчителька початкових класів Марія Баран («Роль сім’ї в соціалізації молодшого школяра»).

Наприкінці заходу Ярослав Куцик підсумував результати проведеного заходу та подякував присутнім за активну участь.