Науково-методичний семінар кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

24 травня 2023 року викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти разом зі студентами групи ДО-43Б факультету історії, педагогіки та психології Дрогобицького університету, а також із вихователями ЗДО №3 та №13 м. Самбір в режимі онлайн на платформі ZOOM провели науково-методичний семінар «Пам’ятаймо та славімо безсмертних Героїв України!», присвячений Дню Героїв.

Під час заходу виголошено такі доповіді: «День героїв українського народу» (Ольга Коваль, студентка групи ДО-43Б); «Історичні герої: життя та досягнення відомих історичних героїв» (Вероніка Дзіндзюра, Ольга Пилипів, студентки групи ДО-43Б); «Герої незалежної України» (Божена Івахів, Марія Янів, студентки групи ДО-43Б); «Герої Дрогобича» (Василина Гуяр, студентка групи ДО-43Б). Авторський вірш «Наші герої» продекламувала студентка групи ДО-43Б Аліна Шишка.

У заключному слові доцент Юрій Калічак підкреслив високий рівень підготовки студентів групи ДО-43Б, активну участь педагогів-практиків, надзвичайну емоційну насиченість семінару та його актуальність і практичну користь для дітей та молоді.