Науково-методичний семінар кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

23 вересня 2022 року в режимі відео-конференції відбувся науково-методичний семінар «Всеукраїнський день дошкілля», присвячений професійному святу. Організували захід спільними зусиллями студенти групи ДО-43Б і викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти.

Серед численних учасників семінару: викладачі й студенти факультету історії, педагогіки та психології, вихователі й директорка ЗДО № 13 «Казка» м. Самбір Надія Хом’як. Модератор заходу – доцент Юрій Калічак.

Виголошені доповіді учасників семінару були надзвичайно цікавими. Особливий інтерес і неабияке захоплення викликала розповідь студентки Ірини Чомко про перебіг виробничої практики та її подальше працевлаштування у закладі дошкільної освіти на території сусідньої Польщі.

У заключному слові організатор заходу доцент Юрій Калічак привітав усіх присутніх із професійним святом, підсумував висловлені думки, узагальнив спільні враження від проведеного урочистого семінару, а також висловив надію на подальшу плідну співпрацю.