Науково-методичний семінар кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

27 квітня 2022 року на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти з нагоди Фестивалю науки відбувся науково-методичний семінар «Здоров’язбережувальні технології в умовах сучасного ЗДО».

У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри: доцентки Анна Федорович, Алла Ревть, старша викладачка Оксана Яців та студенти ІІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта». Модератор заходу – доцент Юрій Калічак.

Змістовні доповіді виголосили студенти групи ДО-33Б: Ольга Пилипів, Божена Івахів «Формування здорового способу дошкільників», Вероніка Дзіндзюра, Каріна Метеньканич «Інноваційні здоров’язбережувальні технології у закладах дошкільної освіти», Ольга Коваль, Катерина Хоміць «Особливості впровадження здоров’язбежувальних технологій в роботі сучасного закладу дошкільної освіти», Наталія Дрогомирецька «Здоров’язбережувальна діяльність вихователя в умовах інклюзії», Тетяна Половчак, Василина Гуяр «Значення здоров’язбережувальних технологій в роботі з дошкільниками».

Цікаву вікторину «Здоров’я – головне багатство людини» запропонували присутнім Наталія Дрогомирецька та Марія Янів.

У заключному слові Юрій Калічак подякував за змістовно проведений час і активну участь організаторам і гостям заходу.