Науково-методичний семінар кафедри педагогіки та методики початкової освіти спільно зі школами Дрогобича і Дрогобицького району

1 грудня 2016 р. на базі факультету початкової та мистецької освіти з ініціативи кафедри педагогіки та  методики початкової освіти проводився спільний науково-методичний семінар  «Реформування початкової школи: проблеми, теорія та практика».

Учасників семінару привітали проректор з наукової роботи проф. М. Пантюк, доц. Л.Білецька.

Доповіді про реформування початкової школи виголосили викладачі фахових методик початкової освіти з усіх чотирьох кафедр факультету:

• доц. Л.Стахів, доц. Л. Колток, доц. Т. Надім’янова, ст. викл. Я. Дробчак, ст. викл. Г. Шубак (кафедра педагогіки та методики початкової освіти),
  • доц.  С.Луців (кафедра філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі),
  • доц. О.Шаран, доц. О. Жигайло (кафедра математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі),
  • доц. М.Сидор, Н. Муляр, ст. викл. І. Околович (кафедра культурології та мистецької освіти).

Результати анкетування учителів початкових класів щодо сприймання реформ початкової школи було зроблено викл. Р. Даниляк.

Хвилинку релаксації провела доц. І. Садова.

У практичній частині семінару, яка охоплювала колективну та групову форми роботи,  взяли участь учителі-практики початкових класів:

• вчителі-методисти Л.Гизюк, С. Самойлик (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Дрогобич),
  • вчитель-методист Н.Проць (СЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. І.Франка м. Дрогобич),
  • вчитель-методист, переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2014» Т.Гоцій (Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 м. Дрогобич),
  • вчитель вищої категорії М.Чапля, вчитель І категорії В. Мроць  (Медвежанська СЗШ І-ІІ ст. Дрогобицького району).