Науково-методичний семінар кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі

17 травня 2022 року на кафедрі математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі факультету початкової та мистецької освіти відбувся науково-методичний семінар із нагоди відзначення Всесвітнього дня інформаційної спільноти.

У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри: професор Володимир Ковальчук, доцентка Олександра Шаран, старший викладач Іван Василиків та студенти ІІ і IV курсу, які навчаються за освітньою програмою «Початкова освіта та інформатика». Модераторка заходу – доцентка Наталія Винницька.

Цікаві доповіді виголосили студенти групи ПОІ-22Б: Л. Садлівська, О. Шуманська «Телекомунікації на території України»; О. Гринчишин, Т. Мусяк «Інформаційне суспільство – розвиток чи занепад»; І. Калитяк, А. Никель «Медійно-інформаційна грамотність»; С. Крупник, А. Слука «Інформаційна безпека в Інтернеті. Види загроз, їх вирішення»; І. Мазурак, А. Кріль «Комп’ютерні телекомунікації в системі загальної середньої освіти».

Зі змістовними доповідями виступили студенти групи ПОІ-42Б: М. Грицишин «Інформаційне суспільство та характерні ознаки»; О. Грабович, Р. Цвик «Європейський досвід формування інформаційного суспільства»; В. Магур, Н. Мусяк «Формування інформаційного суспільства в Україні»; Х. Качабульська, І. Оначишич «Реалії інформаційного суспільства в Україні».

Насамкінець доцентка Наталія Винницька подякувала всім за змістовну роботу й активну участь у науково-методичному семінарі, побажала всім мирного неба, добра та процвітання.