Науково-методичний семінар для вчителів Дрогобицького педагогічного ліцею

20 березня 2018 року у Дрогобицькому педагогічному ліцеї відбувся науково-методичний семінар для вчителів ліцею на тему «Соціологічний портрет українського вчителя (за результатами дослідження TALIS)».

Ініціаторами заходу стали учасники проекту І-ої Зимової школи «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» в межах проекту Erasmus+, організованої Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Українською асоціацією дослідників освіти,  – директор педагогічного ліцею Ольга Заяць та доценти кафедри правознавства, соціології та політології ДДПУ імені Івана Франка Ірина Мірчук та Оксана Зелена.

Під час семінару доповідачі представили вчителям знання, отримані під час Школи, розкрили дослідницьку діяльність Української асоціації дослідників освіти, створеної на базі ДДПУ імені Івана Франка, а також представили та обговорили з вчителями ліцею результати Всеукраїнського моніторингового опитування директорів та вчителів закладів середньої освіти, проведеного за методологією міжнародного проекту TALIS. Доповідачі розкрили спільні та відмінні риси вітчизняної освітянської спільноти в міжнародному контексті.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors