Науково-методичний семінар «Діяльнісний підхід на уроках математики у початковій школі»

26 травня 2022 року на кафедрі математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі факультету початкової та мистецької освіти відбувся науково-методичний семінар «Діяльнісний підхід на уроках математики у початковій» для студентів ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта».

У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри. Модераторка заходу Оксана Жигайло розкрила основні аспекти впровадження діяльнісного підходу на уроках математики.

Студенти ІІІ курсу продемонстрували відео з використання власноруч виготовлених засобів навчання математики, звітували про хід виконання індивідуальних завдань із дисципліни «Методика навчання математичної освітньої галузі у початковій школі».

З метою обміну досвідом студенти-магістри презентували виготовлені математичні леп-буки, презентували їх практичну та діяльнісну користь.

Завідувач кафедри професор Володимир Ковальчук подякував усім за плідну працю та активну участь у науково-методичному семінарі.