»

Науковці кафедри філософії імені професора В.Г. Скотного долучилися до роботи Міжнародного науково-педагогічного круглого столу

29 травня 2021 року в онлайн-режимі науковці кафедри філософії імені професора В.Г. Скотного разом із колегами з кафедри культурології Дрогобицького університету, кафедри культурології Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк), кафедри філософії та культурології Національного університету «Острозька академія», кафедри культурології та філософської антропології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ) (всі зазначені кафедри були співорганізаторами) взяли участь у проведенні Міжнародного науково-педагогічного круглого столу, присвяченого дню народження Яна Амоса Коменського, на тему «Культура та освіта: тенденції діалогу».

На заході виступили вчені з Ізраїлю, Польщі, Республіки Казахстан, Російської Федерації та України (Дрогобич, Львів, Київ, Луцьк, Харків, Острог, Івано-Франківськ).

Теоретична увага була сконцентрована навколо проблеми діалогу в культурі та освіті, питань розуміння освіти як досвіду входження в культуру, освіти як культурно-історичної пам’яті, тлумачення культури як «третього суб’єкта» освітнього процесу, обмеженості прагматичного ставлення до освіти.

Володимир ВОЗНЯК,

професор, завідувач кафедри філософії ім. професора В.Г. Скотного