Науковці Дрогобицького університету долучилися до роботи круглого столу в Благодійному Фонді “Карітас СДЄ УГКЦ”

9 червня 2021 року в Благодійному Фонді «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» м. Дрогобич відбувся круглий стіл з метою адвокування інтересів людей з інвалідністю, які є бенефіціарами Центру денного догляду, соціальної реабілітації для молоді з інтелектуальними порушеннями Центр «Дивовижні долоні», в межах адвокаційного проєкту в партнерстві з Кіноклубом Docudays UA.

Учасниками круглого столу були: заступниця начальника Управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради Галина Лаб’як; національний координатор по роботі з людьми з інвалідністю у Міжнародному Благодійному Фонді «Карітас України» Людмила Сухарєва; депутат Дрогобицької міської ради VIII скликання Михайло Задорожний; начальниця відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту ДМР Олександра Пашко.

Дрогобицький університет представляли декан факультету психології, педагогіки та соціальної роботи доцент Ігор Гриник та заступник директора з соціальної роботи інституту фізичної культури і здоров’я старший викладач Олександр Лемешко.

На заході були присутні представники партнерських організацій та громади міста.

Керівник Центру «Дивовижні Долоні» Анатолій Смолень презентував діяльність Центру і висловив основну проблематику та цілі круглого столу.

Директор БФ «Карітас СДЄ» о. Ігор Козанкевич залучив всіх учасників заходу до активної дискусії та спільно із учасниками круглого столу визначив цілі й напрямки подальшої співпраці із державними структурами. Ігор Гриник та Олександр Лемешко повідомили присутніх про ті напрямки діяльності та заходи, які відбувалися протягом понад 10 років співпраці з БФ «Карітас СДЄ» м. Дрогобич і обговорили пропозиції щодо подальшого напрацювання Програм подальшої спільної діяльності.