Наукова конференція для аспірантів в інституті музичного мистецтва

4 грудня 2021 року в інституті музичного мистецтва на кафедрі методики музичного виховання і диригування відбулася наукова конференція «Сучасні наукові дослідження в музичному мистецтві: досягнення та перспективи розвитку».

Конференція присвячена підбиттю підсумків роботи аспірантів 2021 року та визначенню перспективних напрямів досліджень соціокультурних векторів музичного мистецтва і музичної освіти. До участі у конференції залучено аспірантів 1 – 4 року навчання.

Зазначимо, що науковий захід став можливістю більш детально та фахово підбити підсумки навчання на третьому освітньо-науковому рівні за спеціальністю 025 “Музичне мистецтво”. Аспіранти репрезентували свої дослідження, де коротко підсумували обсяг виконаної наукової роботи. В межах конференції поєднано наукову і творчу складову. Аспірантка четвертого курсу Юлія Осмачко продемонструвала наочно виконання уривку п’єси для дітей та юнацтва з композиторського доробку Юрія Фіали.

Координаторками конференції виступили: завідувачка кафедри методики музичного виховання та диригування проф. Ірина Бермес, доцентка кафедри методики музичного виховання і диригування Вікторія Полюга. Модераторка – лаборантка кафедри методики музичного виховання і диригування Анна Гарапко.