«Нас єднає рідна мова»

21 лютого 2022 року в Дрогобицькому університеті відзначили Міжнародний день рідної мови. Профком студентів і студентське самоврядування провели конкурс, який передбачав написання студентами диктанту з української мови. Кожний інститут і факультет делегував на конкурс, який відбувався у режимі онлайн, двох представників.

З вітальним словом до учасників звернулася ректор професор Валентина Бодак, а голова профкому студентів Ігор Гівчак розповів умови проходження конкурсу.

Старша викладачка кафедри української мови Леся Баранська підготувала диктант про воєнні реалії на Сході України.

Після написання диктанту конкурсанти сфотографували свої роботи й електронною поштою відправили на перевірку. Оцінювали роботи Леся Баранська та студентка філологічного факультету Анна Світлозарова.

Найкраще написала диктант студентка філологічного факультету Соломія Баумкентнер, але роботи студентів цього факультету оцінювалися поза конкурсом.

Згідно з умовами конкурсу відзначено три кращі роботи. Отже, переможцями стали:

ІІІ місце – Наталія Дрогомирецька (факультет психології, педагогіки та соціальної роботи);

ІІ місце – Ірина Паращак (біолого-природничий факультет);

І місце – Мар’яна Конопельник (факультет початкової та мистецької освіти).

Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями відповідно до кошторису органу студентського самоврядування університету.

Організатори висловлюють щиру подяку студентам і викладачам, які долучилися до заходу.

Нехай українське слово стане для усіх нас незгасним символом єдності української нації.