Нас об’єднали ідеї В. Сухомлинського (співпраця шкіл Львівської області з ДДПУ ім. Івана Франка)

23 листопада 2018 р. в річницю святкування 100-річчя від дня народження відомого українського педагога-гуманіста В. Сухомлинського науковці Франкового університету провели відкриту лекцію в НВК м. Калинів Самбірського району Львівської області.

На щире запрошення директора та нашої колеги Оксани Бобак викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти провели захід для старшокласників та вчителів навчального закладу.

З доповіддю на тему «Ідеї В. Сухомлинського у творчій реалізації сучасними науковцями» виступила доктор педагогічних наук професор Тетяна Пантюк. Її документальна презентація про широку популяризацію гуманістичних ідей великого педагога серед наукової громадськості України та світу викликала інтерес слухачів. Виступ на тему «Виховний зміст оповідань для дітей В. Сухомлинського» представила кандидат педагогічних наук доцент Надія Дудник. Оповідання відомого педагога порушують актуальні для сучасників проблеми необхідності плекання кращих моральних якостей, активної громадянської позиції у житті суспільства. Також викладачі Франкового університету ознайомили старшокласників із можливостями їх самореалізації як студентів у нашому університеті на соціально-гуманітарному факультеті.

Програма зустрічі включала нашу участь у реквіємі, приуроченому річниці голодомору в Україні 1932 – 1933 рр., який підготували педагоги НВК зі школярами. Науковців ознайомили з роботою педагогів перших класів, котрі активно включилися до реалізації всеукраїнської освітньої програми «Нова українська школа», а також показали досягнення вихователів дошкільних груп, що працюють із творчим використанням ідей створення сприятливого розвивального середовища для вихованців.

Співпраця продовжується. До нових зустрічей в освітніх закладах!


Вам буде цікаво