Науковці Дрогобицького університету долучилися до роботи Першого обласного дидактико-педагогічного форуму

З 6 жовтня 2021 року в Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу розпочав роботу Перший обласний дидактико-педагогічний форум. Модераторка заходу – провідна спеціалістка департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Дар’я Шевченко. До роботи форуму долучився проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк.

Тема форуму: формування педагога нового покоління: новий професійний стандарт вчителя.

В межах заходу вручили нагороди переможцям обласного конкурсу «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу – 2021».

Під час форуму відбулася презентація «Стратегії розвитку освіти Львівщини на період до 2027 року» та основні досягнення освітньої галузі області в 2021 році, дискусійні панелі, майстер-класи, робота у фокус-групах.

У дискусійних панелях дискусантами виступили науковці Дрогобицького університету: проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран, завідувач кафедри психології професор Мирослав Савчин, професорки Надія Скотна, Тетяна Пантюк, Світлана Гірняк, доценти Іван Кутняк, Ірина Турчик, Ірина Садова, Оксана Жигайло, Світлана Луців та Олександр Логвиненко.