Нагородження переможців фотоконкурсу «Мій улюблений університет»

Протягом травня в Дрогобицькому університеті проходив фотоконкурс «Мій улюблений університет», який організував відділ інформаційної діяльності та молодіжної політики.

Умови конкурсу були надзвичайно прості: студент чи студентка мали зробити своє фото в одному з корпусів університету або на його фоні чи на тлі іншої відомої локації міста та розмістити його у соцмережі «Instagram», позначивши університетську групу ddpu_im_franka. Переможцями було б обрано десять найкращих світлин учасників. Проте конкурсантів виявилося так багато, що організатори прийняли рішення збільшити кількість переможців до двадцяти.

7 червня 2023 року відбулося вручення подарунків (сувенірів із логотипом університету) переможцям. Привітати учасників прийшов т.в.о. ректора професор Микола Пантюк, який подякував студентам, адже своєю участю у конкурсі вони сприяли активній профагітаційній роботі.

Насамкінець переможці конкурсу зробили спільне фото.