Нагороди для студентів-соціологів

22 червня 2021 року відбулася зустріч адміністрації історичного факультету зі студентами спеціальності «Соціологія», які вже склали кваліфікаційний екзамен і очікують на виготовлення дипломів бакалавра. Декан історичного факультету Микола Галів, заступниці декана Світлана Біла та Єлизавета Копельців-Левицька привітали студентів-соціологів Марʼяну Гриньо, Ірину Дмитрів, Ольгу Курнат, Валерія Лалабекова, Марію Футиш із завершенням навчання на бакалаврській освітній програмі й побажали успішно торувати свій життєвий шлях, ставити високі цілі та неодмінно досягати їх. Усіх випускників було нагороджено грамотами за досягнення у навчанні і науковій роботі, допомогу у проведенні соціологічних досліджень, формування позитивного іміджу Дрогобицького університету.

З вітальним словом до випускників звернулися доценти Оксана Зелена, Ірина Мірчук, Ярослав Комарницький, які згадували приємні та цікаві миті спільної освітньої і наукової праці зі студентами впродовж чотирьох років. Студентка-випускниця Марʼяна Гриньо від імені одногрупників подякувала своїм викладачам за отримані знання, доброзичливість, людяність і турботу, досвід проведення соціологічних досліджень.

Після невеликої фотосесії у абсольвентських мантіях, студенти навідалися до завідувачки кафедри правознавства, соціології та політології професорки Світлани Щудло, засвідчивши їй свою повагу і вдячність.

У добру путь, наші студенти! Сміливо крокуйте життям з вірою в Бога і добром у серці!

Вам буде цікаво