Меню

«

»

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні зустрівся зі студентами Дрогобицького університету

30 жовтня 2017 року в актовій залі головного корпусу відбулася зустріч викладачів та студентів університету з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом.

Зустріч відбулася в рамках святкування 5-ї річниці співпраці між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка, Неприбутковою організацією «Орадеа» (Бельгія), Університетським коледжем ВІВЕС (Бельгія), Реабілітаційним центром «Зевенберген» (Бельгія) та Реабілітаційним центром «Крістал» (Румунія). Почесного гостя університету представила ректор професор Надія Скотна, зазначивши, що після проголошення незалежності Бельгія визнала Україну як суверенну та незалежну державу 31 грудня 1991 року. 10 березня 1992 року між державами було встановлено дипломатичні відносини, які тривають уже 25 років.

Із доповіддю про засади сучасної зовнішньої політики, історію розвитку співпраці між державами виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс. Пан посол наголосив на важливості міжнародної співпраці та налагодженні зв’язків в освітній і культурній сферах життя, схвально відгукнувся про спільні україно-бельгійські заходи, які у цей час відбувалися у нашому університеті, відповів на питання студентів.

Під час зустрічі студенти соціально-гуманітарного та біолого-природничого факультетів презентували панові послу результати участі у програмах академічної мобільності між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Університетським коледжем ВІВЕС. А це – проходження практики та семестрове навчання в Бельгії, реалізація спільних проектів, виконання кваліфікаційних робіт. Завершилася зустріч словами подяки Люкові Якобсу від викладачів та студентів університету за надзвичайно цікаву та насичену дискусію.