На хвилях програми «Музична сієста – Культура»

5 листопада 2020 о 14.10 год. на Українському радіо «Культура», яке є інформаційним партнером Всеукраїнського відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття», транслювалася програма «Музична сієста – Культура» (ведучій – Олександр Піріїв). Гостями єфіру стали доцент Андрій Душний, лауреат міжнародних конкурсів Ігор Саєнко, президент Міжнародної федерації баяністів-акордеоністів Frederic Deschamps, директор Шосткінської музичної школи Юрій Лоза.

Учасники радіопрограми обговорювали тематику «Світ мистецтва баяну в умовах пандемії COVID-19: Виклики та можливості». Дрогобицький державний педагогічний університет  імені Івана Франка, який зі слів ведучого програми став «меккою українського баянно-акордеонного мистецтва» та навіть в умовах карантину не припиняє своєї роботи з організації та проведення  Всеукраїнського відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття», Міжнародного конкурсу «Perpetuum Mobile».

Більш детально ознайомитися із змістом  програми можна за посиланням тут