На війні загинув Марко Сенів, випускник ДДПУ

З сумом повідомляємо, що 8 травня на війні з російськими окупантами загинув Марко Сенів, стрілець-помічник гранатометника, військовослужбовець Стрийського батальйону ТРО.

 Марко Сенів є випускником навчально-наукового інституту музичного мистецтва (сьогодні – факультет початкової освіти та мистецтва) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Він навчався в університеті у 2016-2020 роках та отримав кваліфікацію вчителя музичного мистецтва і художньої культури.

Друзі та викладачі запам’ятали Марка як талановитого музиканта (за фахом – трубач), добропорядну, відповідальну і чесну людину. У 2016 році здобув перемогу на «Осінньому балі першокурсників». Отримавши вищу музично-педагогічну освіту, працював викладачем Братківської дитячої школи мистецтв на Стрийщині. Обдарований музикант, педагог, учасник різноманітних мистецьких колективів.

Марко Сенів пішов на війну добровольцем 25 лютого 2022 року, змінивши музичний інструмент на гвинтівку. Загинув під час виконання бойового завдання в районі села Мʼясожарівка на Луганщині.

Адміністрація, викладачі, студенти університету висловлюють співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам полеглого Воїна.

Нехай спочиває в мирі і спокої душа нашого Захисника! Вічна пам’ять і слава Героєві!

Вам буде цікаво