На кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся навчально-методичний семінар

11 травня 2021 року на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся навчально-методичний семінар «Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського (1918 – 1970 рр.)».

У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти: професорка Ольга Кобрій; доценти Олександра Шаран, Анна Федорович, Марія Ярушак, Юрій Калічак; кандидатки педагогічних наук Лілія Вовк, Оксана Яців; студенти IІ курсу спеціальності «Середня освіта (Історія)».

Модераторкою семінару виступила Оксана Яців. З вітальним словом звернулася професорка Ольга Кобрій, зазначивши важливість й актуальність педагогічних ідей Василя Сухомлинського в гуманізації та демократизації освітнього процесу закладів освіти і побажавши успіхів учасникам семінару.

Студенти груп ІП-21Б та ІП-22Б виголосили доповіді та презентували праці Василя Сухомлинського: Руслана Кахновець «Педагогіка гуманізму Василя Сухомлинського»; Ірина Луців «Серце віддаю дітям»; Ольга Шеремета «Ідея розвитку особистості у спадщині Василя Сухомлинського»; Михайло Тимчишак «Павлиська середня школа»; Діана Павелкевич «Василь Сухомлинський про естетичне виховання»; Роман Брухт «Василь Сухомлинський про розумове виховання»; Богдан Голінка «Василь Сухомлинський про вчителя»; Олена Бачинська «Сто порад учителеві»; Андріана Шимко «Ідея батьківського виховання у творчості Василя Сухомлинського»; Марія Плоскодняк «Батьківська педагогіка».

Насамкінець модераторка Оксана Яців подякувала всім учасникам за змістовні доповіді, цікаві презентації та творчу атмосферу.