На кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся науково-практичний семінар

13 травня 2021 року на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся науково-практичний семінар «Таємничий Сковорода», в якому взяли участь студенти ІІ курсу інституту іноземних мов та викладачі кафедри.

Модераторкою семінару виступила доцентка Марія Ярушак. Із вітальним словом до учасників звернулася доцентка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Надія Дудник. Студенти творчо підійшли до презентації біографії Григорії Сковороди, організувавши інтерв’ю у самого філософа. Учасники інсценізації: Сковорода – Назар Борщенко (гр. АН-21Б), Єлизавета – Наталія Хандоняк (гр. АФ-22Б), Вишневські – Юлія Пилат та Соломія Сенечин (гр. АН-21Б), Михайло Коваленський – Ольга Шира (гр. ФА-24Б), автор – Дарина Чалбаєва (гр. ФА-24Б).

«Маловідомі сторінки життя Григорія Сковороди» представила студентка групи АФ-22Б Наталія Хандоняк.

З інтерактивною грою «Відгадай байку» виступили студентки групи АН-21Б Соломія Сенечин та Юлія Пилат.

Студентки групи АН-21Б Анастасія Шабаранська, Валентина Полєвік та Ірина Луців продемонстрували презентацію «Григорій Сковорода у сучасному контексті».

Студентка групи АН-21Б Ірина Липак підготувала вікторину «Відгадай вислів».

Також був представлений авторський вірш студентки групи НА-25Б Анастасії Щур «Сіяч думок, важливих афоризмів….», який продекламувала Анастасія Шабаранська.

Студентка групи АН-21Б Вероніка Мачоган, продекламувала байку «Бджола та Шершень».

Із завершальним словом виступила завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професорка Марія Чепіль.

На семінарі студенти змогли відкрити нові сторінки життя про Григорія Сковороду.