На кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся науково-методичний семінар

З нагоди проведення Фестивалю науки 19 квітня 2022 року на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся науково-методичний семінар «Виховний потенціал літературної спадщини Лесі Українки».

У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники цієї кафедри: професорка Марія Чепіль, доцентки Надія Дудник, Анна Федорович, Ірина Паласевич, Алла Ревть, Олександра Шаран, старша викладачка Олександра Свйонтик, студенти ІІ курсу спеціальностей «Середня освіта (Історія)», «Середня освіта (Музичне мистецтво)», «Дошкільна освіта». Модераторка заходу – старша викладачка Оксана Яців, ведучий – Владислав Хрунь.

З вітальним словом та побажанням миру й успіхів до учасників семінару звернулася завідувачка кафедри Марія Чепіль, зазначивши важливість й актуальність виховних ідей та літературної спадщини Лесі Українки, що не втратили і сьогодні свого художнього та суспільного звучання.

Цікавим і пізнавальним був перегляд відеофільму «Біографічні відомості Лесі Українки та її літературна спадщина». Доповіді виголосили студенти груп ІП-21Б та ДО-23Б: Анна Мотика «Ідея єдності національного і загальнолюдського у формуванні особистості в педагогічній спадщині Лесі Українки»; Андрій Данч «Національне виховання у педагогічній спадщині Лесі Українки»; Роксолана Алтуніна «Народно-педагогічні уявлення у творчості Лесі Українки»; Марія Кожушок «Виховне значення природи та природне оточення у творчості Лесі Українки», Олександр Якимець «Леся Українка і родинне виховання».

Декламування вірша Лесі Українки «Do (Гімн. Grave)»Анною Мотикою, Христиною Марусаж, Уляною Меделик, Роксоланою Алтуніною, Тетяною Носилевською проникло в душі присутніх.

Насамкінець учасникам подякували за змістовні доповіді, цікаві презентації та творчу атмосферу.