«Круглий стіл» кафедри правознавства, соціології та політології до 25-річчя прийняття Конституції України

20 травня 2021 р. кафедра правознавства, соціології та політології історичного факультету провела круглий стіл «Права, свободи та обов’язки людини та громадянина в Україні та їх реалізація», яким розпочала низку заходів, присвячених  25-й річниці ухвалення Конституції України.

У ньому взяли участь викладачі кафедри, студенти історичного факультету та учні закладів середньої освіти Дрогобича, а саме: ліцею № 3 ім. В’ячеслава Чорновола, ліцею № 4 ім. Лесі Українки, гімназії № 8 Дрогобицької міської ради.

З вітальним словом до учасників звернувся декан історичного факультету Микола Галів. Вітання учасникам передала завідувач кафедри професор Світлана Щудло. Доцент кафедри правознавства, соціології та політології Олександра Проць, яка впродовж багатьох років викладає дисципліну «Конституційне право України», наголосила на важливій ролі Конституції України у житті держави та суспільства.

Доповіді і презентації представили учні: Олексій Нагірний, Яна Пістун («Історія розвитку прав людини в Україні»), Юлія Меленчук («Політичні права та свободи  людини і громадянина в Україні: поняття, види, характеристика»), Діана Фещак («Визначення поняття «Право на гідність»), Анастасія Остапчук («Механізм реалізації прав та свобод людини та громадянина») та студенти першого курсу історичного факультету Андрій Данч («Класифікаційна і структурна характеристика Конституції України»), Анжеліка Пенгрин («Конституційний процес в Україні після проголошення незалежності, підготовка і прийняття Конституції 1996 року»).

Модерувала круглий стіл доцент кафедри правознавства, соціології та політології, заступник декана історичного факультету з соціальної роботи Єлизавета Копельців-Левицька, яка  подякувала учасникам «круглого столу» за плідну співпрацю і привітала всіх з днем вишиванки!

Захід відбувся у рамках Фестивалю науки в нашому університеті!

Вам буде цікаво