На кафедрі педагогіки та методики початкової освіти презентовано програму соціально емоційного розвитку молодших школярів

24 квітня 2023 року для студентів спеціальності «Початкова освіта» презентовано шведську програму соціально-емоційного розвитку «Веселі друзі» для дітей від 3 до 9 років «Peppy Pals – Веселі Друзі», яку реалізуватиме фундація «The LEGO Foundation» спільно з МОН.

Факультет початкової освіти та мистецтва є учасником проєкту «Сприяння освіті» в межах Меморандуму між МОН та The LEGO Foundation.

Програма «Веселі друзі» ґрунтується на наукових дослідженнях соціального та емоційного інтелекту. “PeppyPals”- це серія мобільних ігор, книг і мультфільмів про друзів-тварин, які є унікальними особистостями. Серія книг присвячена дружбі, емоціям, командній взаємодії та вмінню цінувати відмінності між різними особистостями.

Зміст концепції базується на методах незалежної дослідницької організації CASEL – Асоціація співпраці задля соціально-емоційного розвитку (Collaborative Association for Social and Emotional Learning), а також на роботах відомої психологині у сфері емоційного інтелекту Боділ Веннберг.