На історичному факультеті відбувся літературно-мистецький вечір

10 березня 2020 року у конференц-залі історичного факультету відбувся літературно-мистецький вечір «Тарас Шевченко як драматург».

Організаторами заходу були доцент Оксана Медвідь та заступник декана з навчальної роботи доцент Світлана Біла, яка виступила зі вступним словом і наголосила, що Тарас Шевченко – великий поціновувач театру. Геніальний поет мав яскраво виражене відчуття драматурга – навіть незначна побутова сценка могла викликати в нього бажання написати драматичний твір.

Більше про драматичну творчість Тараса Шевченка розповіла у своїй доповіді Віра Папірник (гр. ІП-31Б).

Першому коханню Кобзаря було присвячено інсценізацію «Ми вкупочці росли колись…», яку презентували студенти Тарас Драган (гр. ІП-11Б), Роксолана Лецик та Андріана Байкенич (гр. ІП-31Б).

На вечорі студенти декламували віршовані твори Тараса Шевченка: Іванна Кіт та Тетяна Гриців (гр. ІП-22Б) – «Розрита могила», Тамара Дуда (гр. ІП-12М) – «Доля», Юлія Сениско (гр. ІП-12Б) – «Минають дні, минають ночі».

На завершення виступив декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко, сказавши, що сьогодні ми повертаємося обличчям до загальнолюдських цінностей, а отже й до Шевченка.

Вам буде цікаво