На історичному факультеті відбулося вручення бакалаврських дипломів

19 липня 2021 року на історичному факультету відбулася знаменна подія – випускникам, які завершили навчання за освітньою програмою «Середня освіта (історія)» спеціалізація «Правознавство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, вручили дипломи.

З вітальними словами до випускників звернулися декан історичного факультету Микола Галів і заступниця декана Світлана Біла, які побажали їм успішно торувати свій життєвий шлях, ставити високі цілі й неодмінно досягати їх. Водночас висловили вдячність уже колишнім студентам за сумлінність, відповідальність, громадську активність, адже значна частина бакалаврів випуску 2021 року за час навчання демонстрували неабиякі успіхи в освітньому, науковому, соціальному житті історичного факультету.

Випускниці Роксолана Романків, Віталія Шомонка, Роксолана Лецик від імені одногрупників подякували своїм викладачам за отримані знання, доброзичливість, людяність і турботу, досвід проведення наукових досліджень та конференцій. Переважна більшість бакалаврів-істориків успішно склали єдиний вступний іспит з іноземної мови і вирішили продовжити навчання у магістратурі історичного факультету Дрогобицького університету.

Після врочистості випусники-бакалаври організували невелику фотосесію в абсольвентських мантіях у стінах рідного для них корпусу історичного факультету.

В добру путь, наші бакалаври! Сміливо крокуйте життям із вірою в Бога і добром у серці!