На історичному факультеті відбулося онлайн-спілкування зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти

17 грудня 2020 р. у форматі онлайн відбулася зустріч керівництва історичного факультету зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 «Середня освіта (Історія)». Заступник декана Світлана Біла ознайомила слухачів із положенням щодо проходження педагогічної практики, наголосила, що практична підготовка студентів університету є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми навчання здобувачів вищої освіти і має на меті набуття ними професійних компетенцій.

Під час зустрічі декан факультету Микола Галів зосередив увагу студентів на основних підходах до забезпечення внутрішньої якості освіти. Він розповів здобувачам освіти про основний функціонал освітньо-професійної програми підготовки фахівців зі спеціальності 014 «Середня освіта (Історія)».

Крім того, студенти взяли участь в анкетному опитуванні щодо надання освітніх послуг навчання на факультеті, метою якого є отримання інформації для вдосконалення та поліпшення якості підготовки фахівців.

Галина ГРИЦЕНКО,