На історичному факультеті відбулася звітна наукова конференція викладачів та студентів у режимі online

28 квітня 2020 року відбулася щорічна звітна наукова конференція викладачів та студентів, організатором якої стала кафедра правознавства, соціології та політології. Цьогоріч, у зв’язку з карантином, захід відбувся в режимі online за допомогою платформи Zoom.

Робота конференції проходила у трьох секціях: «Правознавство» (модератор – доцент Олександра Проць), «Соціологія» та «Політологія» (модератори – доценти Оксана Зелена та Ірина Мірчук), учасниками яких стали понад 60 осіб.

На конференції було обговорено актуальні проблеми з правознавства, політології та соціології: питання ювенальної превенції («правосуддя дружнє до дитини»), трудової міграції, вирішення правових питань в умовах карантину, трудової експлуатації дітей, захисту прав споживачів, реформування виборчої системи; питання пошуку ефективної комунікативної моделі молодіжної політики в Дрогобичі, форм політичної активності молоді після Євромайдану, гендерної рівності в сучасній українській політиці, дієвості нових форм інституалізації молодіжного руху в Дрогобичі, моніторингу вільного часу і фізичної активності, спорту у житті учнівської молоді України й Польщі, кібербулінгу, причин недоброчесної поведінки студентів у навчальному процесі.

На конференції виступили студенти Ірена Липецька, Віталія Шомонка, Роксолана Лецик (науковий керівник – доцент Наталя Кантор), Богдан Войтанівський, Віра Папірник, Оксана Яртим (науковий керівник – доцент Олександра Проць), Богдан Паньків (науковий керівник – доцент Лідія Тиміш), Руслана Кахновець (науковий керівник – доцент Єлизавета Копельців-Левицька), Андріана Байкенич, Роксолана Лецик (науковий керівник – доцент Ярослав Комарницький), Мар’яна Гриньо (науковий керівник – доцент Оксана Зелена), Ірина Дидик, Світлана Хомич (науковий керівник – доцент Ірина Мірчук), Марія Футиш (науковий керівник – професор Світлана Щудло), Ольга Курнат, Валерій Лалабеков (науковий керівник – доцент Богдана Гвоздецька). Виступи супроводжувалися презентаціями.

Атмосфера зустрічі була товариською, а активна дискусія у відеоформаті підтвердила бажання всіх учасників вчитися, використовуючи нові технологічні можливості.

За результатами конференції планується випуск чергового тому збірника студентських наукових статей.

Generic selectors
Exact matches only