На факультеті здоров’я людини та природничих наук відбувся практичний семінар для вчителів фізичної культури

20 березня 2023 року на факультеті здоров’я людини та природничих наук відбувся практичний семінар для вчителів фізичної культури Дрогобицького ОТГ.

Із вітальним словом виступив декан факультету здоров’я людини та природничих наук професор кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Микола Лук’янченко.

Заступник декана факультету з навчальної роботи доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Роман Чопик ознайомив учасників семінару з умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти за спеціальностями 014 «Середня освіта (Фізична культура)», 017 «Фізична культура і спорт» у 2023 році.

Професорка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ірина Турчик ознайомила присутніх з особливостями фахової підготовки майбутніх учителів фізичної культури в сучасних умовах та окреслила стратегічні напрями розвитку освітніх програм підготовки педагогів для роботи в умовах Нової української школи.

Під час практичної частини семінару у ліцеї №3 імені В’ячеслава Чорновола провідний спеціаліст Львівського обласного відділення (філії) державної організації Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Андрій Хім’як та вчитель ліцею «Оріяна» Віктор Батяла поділилися досвідом викладання таких варіативних модулів, як-от: рухливі ігри, гандбол, доджбол, алтимат, фризбі. Вчителі фізичної культури і викладачі факультету мали змогу

«перевтілитися» в учнів та оволодіти новими видами спорту, які впровадженні у програму фізичної культури НУШ.

Дякуємо директорці ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола Оксані Чайковській за створення належних умов для проведення семінару.