На факультеті здоров’я людини та природничих наук відбулася V Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів

27 – 28 жовтня 2022 року на факультеті здоров’я людини та природничих наук відбулася V Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Сучасний стан та перспективи розвитку біо- й агроценозів в умовах постійного техногенного забруднення», присвячена реалізації цілей сталого розвитку в сучасному суспільстві. У роботі конференції взяли участь майже 100 учасників.

З вітальним словом до присутніх звернулися: проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності доцент Ігор Гриник, доцентка кафедри біології та хімії Світлана Волошанська, заступниця декана з наукової та виховної роботи доцентка кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Ірина Копко. Модератор заходу – доцент кафедри біології та хімії Василь Стахів.

Конференція об’єднала наукову спільноту – науковців і студентів, які представляють заклади вищої освіти багатьох областей України та зарубіжжя. Тематика наукових доповідей учасників конференції включала актуальні теми, присвячені стану природних ресурсів, перспективам їх збереження й відновлення, проблемам здорового способу життя в контексті екології людини, перспективам еколого-просвітницької діяльності та природничої освіти в контексті Нової української школи.

Під час пленарного засідання результати наукових досліджень представили: аспірант кафедри лісової таксації та лісовпорядкування Національного лісотехнічного університету України Владислав Кислюк; аспірантка кафедри внутрішньої медицини Дніпровського державного медичного університету Янілджан Кочкарова; професор кафедри лісової таксації та лісовпорядкування Національного лісотехнічного університету України Георгій Гриник; аспірант кафедри екології Львівського національного університету імені Івана Франка Сергій Притула; аспірантка кафедри філософії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Анастасія Тихонова; студентка біологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Аліна Онисько; магістрантка факультету здоров’я людини та природничих наук Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Софія Дума.

Всі доповіді учасників конференції були цікавими та актуальними. Бажаємо молодим науковцям, здобувачам вищої освіти та їхнім науковим наставникам подальших наукових звершень.

Особлива подяка за організацію й проведення конференції організаційному комітету – доцентові Василю Стахіву і молодим науковицям доцентці кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Оксані Лупак і старшій викладачці кафедри біології та хімії Сузанні Волошин.