На факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відзначили Всеукраїнський День дошкілля

У наших руках – найбільша з цінностей світу – Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую з безформного шматка мармуру: десь в глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які належить добути, очистити від усього зайвого.

В.О. Сухомлинський

Красиво й барвисто, радісно та урочисто, святково й милозвучно 2 жовтня 2019 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбулася святкова академія «Зростай, дошкільна родино!», приурочена святкуванню Всеукраїнського Дня дошкілля. Організатори цього дійства – доценти кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Світлана Івах та Віолета Городиська. Ведучими урочистості були студенти Софія Даниляк (ДО-33Б) та Олена Кайдан (ДО-33Б). До організації та проведення заходу долучилися студенти І – ІV курсів спеціальності «Дошкільна освіта».

У святковій академії взяли участь завідувачі, методисти й вихователі базових закладів дошкільної освіти м. Дрогобич: ЗДО № 11 «Світлячок» – завідувач Леся Цінцірук, вихователь-методист Людмила Разумна, вихователь-методист Лариса Коваленко; ЗДО № 13 «Казка» – завідувач Ірина Фідик, практичний психолог ; ЗДО № 30 «Волошка» – завідувач Віра Грицунь; ЗДО № 24 «Смерічка» – завідувач Ганна Буняк, вихователь-методист Ольга Кльос; Благодійний греко-католицький дошкільний навчальний заклад «Ангелятко» – вихователь Марія Шубинець.

Під час виступу учасники демонстрували різносторонність педагогічної діяльності вихователя, підкреслюючи його значущість і актуальність. Наголошували, що ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи, таланту, духовності, знань.

Особливою частиною святкового заходу стала посвята першокурсників та прийняття їх до студентської дошкільної родини, чому передували різноманітні конкурсні завдання. Організатори також відзначили подяками завідувачів та представників педагогічних колективів базових закладів дошкільної освіти за багаторічну плідну співпрацю у підготовці майбутніх фахівців дошкільної освіти.

На завершення заходу своїм співом усіх присутніх зачарували Діана Климчук (ДО-23Б), Оксана Фітель (ДО-23Б), Лілія та Людмила Шпить (МЗХ-22Б), а також пролунав музичний дарунок від студента інституту музичного мистецтва Артура Богдана (МЗХ-22Б). Гра на саксофоні нікого не залишила байдужим.

Впродовж свята панувала творча святкова атмосфера, завдяки якій кожен почував себе важливою частинкою великої дошкільної родини.

Вам буде цікаво