На факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся онлайн-семінар

21 жовтня 2021 року в межах навчальної дисципліни «Педагогічне партнерство» у групі ДО-23Б факультету психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся онлайн-семінар «Технології організації просвітницької роботи з батьками». Модераторка заходу – доцентка кафедри педагогіки та дошкільної освіти Оксана Гевко.

На семінарі учасники розглянули різноманітні технології педагогізації батьківських знань та різноманітні інноваційні технології роботи з батьками.
Студенти презентували групові форми роботи з батьками:

  • майстер-клас для батьків, завдяки якому учасники семінару змогли виготовити казкових восьминіжок;
  • теоретичну та методичну презентацію «Метод проєктів у роботі з батьками»;
  • презентацію різноманітних технологій консультування, зокрема, інструктажі, тренінги, практикуми та інші види роботи з батьками.

На заході студенти провели цікаві вікторини, дискусії, інтерактивне обговорення «відкритий мікрофон», фрагмент практикуму для батьків, вправу «Знайомство», учасники разом підбирали асоціативний ряд до слова «толерантність», презентували роботу із «Деревом очікувань».

Студенти в межах теми «Індивідуальні та групові форми педагогічного партнерства закладу дошкільної освіти із родинами вихованців» експромтом придумували нестандартні конфліктні ситуації, виникнення істерик у дітей та пропонували власні способи вирішення таких ситуацій, виконуючи діалогічні ролі дітей і батьків. Після такої сюжетно-рольової взаємодії між студентами було проведено дискусійно-оцінювальну бесіду щодо основних ключових моментів у ситуаціях, які розігрували студенти, обговорено та обрано стратегію майбутньої діяльності.

Наприкінці заходу студенти поділилися емоціями й поглядами під час групового обговорення та запропонували власні правила і вимоги до спілкування батьків із дітьми. Завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професорка Марія Чепіль подякувала учасникам й організаторам за проведення змістовного семінару, а самі учасники підготували цікавий флешмоб із власноруч виконаними персонажами – казковими восьминіжками.

Оксана ГЕВКО,
організаторка семінару, доцентка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

Вам буде цікаво