На факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся науково-практичний семінар

11 березня 2020 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи у рамках діяльності лабораторії Педагогічної творчості відбувся науково-практичний семінар «Тарасове пророцтво: Слухай. Вір. Дій».
Із вітальним словом та презентацією мистецького доробку Т. Шевченка (раритетні випуски «Кобзаря», збірки творів, портретів, маловідомі картини Шевченка-художника) виступила доцент Надія Дудник. Дійство відбувалося формі поєднання традиційного декламування поезії Т. Шевченка (студентка Олена Курник та група студентів ІІ курсу (уривки з поем «Кавказ», «Катерина», вірш «І золотої й дорогої…»)) та виконання пісень на слова Кобзаря (студентка І курсу Мар’яна Лехновська («Думи, мої», «Зоре моя вечірняя»)). Крім того, студенти спеціальності «Дошкільна освіта» та викладачі взяли участь в інтелектуальній грі. Команди «Муза», «Веселі соловейки», «Україна», «Чорнобривці» проявили свою обізнаність із творчістю Т. Шевченка, його життєвим шляхом, показали знання у краєзнавчих питаннях вшанування генія Кобзаря сучасними українцями.
Модератором заходу виступила старший викладач Марія Ярушак. Технічним редактором семінару була доцент Анна Федорович.

Generic selectors
Exact matches only