На факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

27 січня 2021 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта». Для оцінювання робіт було створено комісію, до складу якої ввійшли: професор Марія Чепіль, доценти Надія Дудник та Світлана Івах. До проведення заходу долучилися також більшість викладачів кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, які були приємно вражені якістю виконання робіт.

Переможцями конкурсу одноголосно стали: Ірина Середяк («Формування основ полікультурної вихованості дітей старшого дошкільного віку» (гр. ДО-34Б; науковий керівник – доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти С. Івах)) – І місце; Софія Даниляк («Мовленнєво-творча діяльність дітей старшого дошкільного віку» (гр. ДО-43Б; науковий керівник – доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти І. Паласевич)) – ІІ місце; Олена Курник («Розвиток діалогічного мовлення старших дошкільників у сюжетно-рольових іграх» (гр. ДО-24Б; науковий керівник – доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти С. Івах)) – ІІ місце.

Роботи студентів-переможців рекомендовані для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбудеться у Бердянському державному педагогічному університеті.

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у представленні своїх наукових результатів на наступному етапі конкурсу.

Вам буде цікаво