На факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбулася студентська науково-практична конференція

8 грудня 2021 року в режимі онлайн відбулася студентська науково-практична конференція «Науково-педагогічні засади інклюзивної освіти та соціальної педагогіки в сучасних умовах».

У заході взяли участь студенти спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Інклюзивна освіта» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Пленарне засідання відкрила завідувачка кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти професорка Тетяна Логвиненко, яка привітала всіх учасників із початком конференції та побажала всім цікавої й результативної роботи.

Робота конференції відбувалася за двома секціями, на яких обговорювали актуальні питання соціальної педагогіки та розвитку інклюзивної освіти. Велике зацікавлення учасників конференції викликали доповіді студенток: Оксани Живчин («Арт-терапія в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»), Злати Мигович («Деонтологія інклюзивної освіти»), Олександри Шипки («Проблеми та перспективи розвитку інклюзії в закладах освіти»), Христини Кретчак («Робота соціального педагога з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах»), Віри Хопти («Соціалізація дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами») та інші.

У роботі конференції разом зі студентами взяли участь і викладачі кафедри доценти Ігор Зубрицький, Мар’яна Клим, Ніна Гордієнко та старша викладачка Мар’яна Гринців.

Конференція традиційно пройшла у дружній співпраці студентів та викладачів.

 

Вам буде цікаво