На факультеті початкової та мистецької освіти відбувся тренінг

4 червня 2021 року на факультеті початкової та митецької освіти відбувся тренінг «Гра і діяльнісний підхід в освіті сьогодні», який організували для викладачів факультетів початкової та мистецької освіти і психології, педагогіки та соціальної роботи (спеціальності 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта) в межах співпраці з фондом The LEGO Foundation (Королівство Данія).

Робоча зустріч була спрямована на ознайомлення викладачів із діяльнісним підходом в освіті та впровадження в освітній процес закладів вищої освіти спецкурсів «Діяльнісний підхід в початковій школі» й «Навчання через гру».

Мета пропонованих спецкурсів: допомогти студентам стати педагогами майбутнього, які шляхом упровадження новітніх методик, зокрема навчання через гру, допоможуть дітям стати творчими, вмотивованими учнями, котрі навчатимуться впродовж усього життя.

Співпраця передбачає підготовку викладачів, забезпечення методичними, програмними матеріалами та ресурсними пакетами до спецкурсів. Під час зустрічі-тренінгу з елементами дискусії тренерки педагогічних ініціатив The LEGO Foundation Олена Шуляк та Надія Фігурська попередньо ознайомили викладачів із прийомами сучасної педагогічної взаємодії в групі. Учасники заходу відпрацьовували навички, необхідні для вивчення і втілення різних форм ініціативи.

Щиро дякуємо керівниці освітніх проєктів Оксані Ромі й усій команді The LEGO Foundation за нагоду стати частиною мегакрутої команди, за можливість навчатися, за методичну підтримку та отриманий безцінний досвід і позитив від співпраці.