На факультеті початкової та мистецької освіти відбувся семінар

18 травня 2021 року в межах Фестивалю науки – 2021, приуроченого до Дня науки в Україні, кафедра математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM провела семінар «Особливості підготовки педагогічних кадрів в умовах модернізації вищої освіти».

Керівник семінару професор Володимир Ковальчук окреслив теоретичні та методичні засади професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи в умовах модернізації вищої освіти. Учасниками семінару були як викладачі кафедри, так і здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання, магістерські роботи яких присвячені актуальним питанням методології і принципів організації освітнього процесу на уроках математики та інформатики в початковій школі.